Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nowy Lubusz – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

4 800 000 zł24 690 m² 194,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

100% inwestycja. Malowniczo położony teren (2,5 ha) w pobliżu granicy z Niemcami oraz przemyślaną i dopracowaną koncepcją budowy Polsko - niemieckiego centrum medycznego. Koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna, ul. Pralników

Leśne,Kostrzyn nad Odrą(Nowy Lubusz + 22 km)

2 940 000 zł19 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży Działka inwestycyjna 1,96 ha | Kostrzyn nad Odrą #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wschodnia

Słubice(Nowy Lubusz + 6 km)

761 100 zł2 537 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, w bardzo dobrej lokalizacji na ul. Wschodniej w Słubicach. działka nr 380 o powierzchni 2537 m2. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Świniary

Świniary(Nowy Lubusz + 19 km)

110 000 zł3 003 m² 36,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**woj. lubuskie - Ośno Lubuskie - Świniary** Zapraszam do zapoznania się bardzo ciekawą ofertą nieruchomości - siedmiu działek , każda powyżej 3000 m2. ( 3003 m2, 4377 m2, 3704 m2, 4181 m2). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Nocznickiego

Słubice(Nowy Lubusz + 6 km)

217 800 zł990 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Słubicach przy ulicy Nocznickiego o powierzchni 990 m2. Przyłącza - w pobliżu woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Studzionka

Studzionka(Nowy Lubusz + 42 km)

380 000 zł11 500 m² 33,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego siedliska o powierzchni 11 500 m , położonego w malowniczej, zielonej okolicy w m. Studzionka, gmina Krzeszyce nad spokojnym nurtem rzeki Warty. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Drzecin

Drzecin(Nowy Lubusz + 6 km)

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży malowniczo położone działki o powierzchni od 800 do 1.200 m w Drzecinie na nowym Osiedlu -. ok. 5 km od centrum Słubic. Działki zlokalizowane są na obszarze chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jarnatów

Jarnatów(Nowy Lubusz + 44 km)

349 000 zł9 647 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

I. Lokalizacja - W krainie lasów i czystych jezior Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Jarnatów, na terenie Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego. To lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Drzecin

Drzecin(Nowy Lubusz + 6 km)

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka budowlana położona wśród lasów, co zapewnia spokój i bliskość natury. To idealne miejsce do budowy swojego wymarzonego domu, gdzie można cieszyć się pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Starościn

Starościn(Nowy Lubusz + 22 km)

154 320 zł1 286 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Starościnie - gm. Rzepin, woj. lubuskie (lubiechnia Wielka - obręb geodezyjny jakim działki zostały oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Witosa

Słubice(Nowy Lubusz + 6 km)

100 000 €2 160 m² 46,30 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną ul. Witosa (0.216 ha) Sprzedam działkę budowlaną o nr. 1431 i powierzchni 0.216 ha znajdującą się w obrębie Słubice - Miasto (ul. Witosa). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Lubusz

Nowy Lubusz,lubuskie

55 084 zł1 172 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości oferują Państwu na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Nowy Lubusz. Nieruchomość gruntowa w trakcie podziału. Działki: 39/3 - 1172 m2 x 47 zł za m2 = 55 084 pln.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij